kandydatów

Etat Kierownik Robót Mostowych (m/k)

Firma: STRABAG Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa.

Jesteśmy jednym z największych wykonawców infrastruktury w Polsce i realizujemy inwestycje o znaczeniu ogólnokrajowym. Dzięki wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań możemy wykonywać złożone projekty budowalne z zachowaniem najwyższej jakości. Mamy istotny udział w budowie polskich obiektów mostowych, dróg i autostrad, o zróżnicowanej wielkości i różnym stopniu zaawansowania technologicznego.

Zostań częścią naszego zespołu !

STRABAG Sp. z o.o. / Dyrekcja Obiektów Mostowych/Oddział Południowo-Wschodni aktualnie poszukuje osoby na stanowisko:

Kierownik Robót Mostowych (m/k)
Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: req34760

Zadania

  • nadzór nad BHP
  • nadzór nad podległymi pracownikami/spółkami podwykonawczymi
  • nadzór nad jakością prowadzonych robót budowlanych
  • przygotowywanie dokumentów budowy
  • weryfikacja projektów budowlanych przed przystąpieniem do przetargu/realizacji
  • kontrola kosztów zużycia materiałów, wykonywanych robót przez Podwykonawców
  • wysyłanie zapytań ofertowych do Dostawców, Podwykonawców
  • sporządzanie ofert

Wymagania

  • wykształcenie wyższe budowlane
  • doświadczenie na stanowisku Kierownika Robót przy prowadzeniu robót drogowych/mostowych
  • znajomość przepisów prawa budowlanego, przepisów BHP
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera - pakiet MS Office, AutoCad, MS Project, programy do kosztorysowania
  • znajomość warunków technicznych wykonania, technologii budowy
  • umiejętność organizacji robót budowlanych, kierowania zespołem, organizacji czasu pracy własnej i innych
  • zaangażowanie i umiejętność pracy pod presją czasu
  • prawo jazdy kat. B – gotowość do wyjazdów służbowych
  • umiejętność analitycznego myślenia i poszukiwania rozwiązań alternatywnych
  • uprawnienia budowlane będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na umowę o pracę
  • bogatą ofertę szkoleń w ramach Akademii Koncernu
  • kursy językowe: angielski i niemiecki
  • pakiet usług medycznych i korzystne warunku ubezpieczenia
  • inicjatywy prozdrowotne w ramach programu „zarządzania zdrowiem”
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • krótszy dzień pracy w piątek

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.