kandydatów

Etat Inżynier techniczny- menedżer

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Inżynier techniczny- menedżer
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/4967
OBOWIĄZKI:
-Wsparcie techniczne pakietu aplikacji Tableau.Obejmuje to: Tableau Desktop, Tableau Server i Tableau Reader.- Wprowadzanie najlepszych praktyk analizy wizualnej w całej firmie w celu efektywnego wykorzystania oprogramowania Tableau.- Zarządzanie incydenta mi i problemami, skupianie się na skutecznej komunikacji i śledzeniu wspólnie z interesariuszami i innymi zespołami technicznymi.- Udział w różnych działaniach związanych z Tableau, takich jak praca z użytkownikami, szkolenia i zaangażowanie w społeczność Tableau -Prowadzenie dokumentacji edukacyjnych.Wysokość wynagrodzenia nie mniej niż 20 000 PLN,. Miejsce wykonywania pracy: Krakóworaz inne miejsca wykonywania pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Poziom wykształcenia: wyższe, kierunek wykształcenia: wyższe w dziedzinie nauk technicznych , preferowany kierunek Elektronika i Inżynieria Komunikacji. Umiejętności: Umiejętności z zakresu Tableau. Uprawnienia: Posiadanie certyfikatu Microsoft Certified: Azure Fundamentals. Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 20 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie