kandydatów

Etat Sprzątaczka biurowa

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Sprzątaczka biurowa
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/4942
OBOWIĄZKI:
Zamiatanie, mycie i dezynfekcja podłóg; Wycieranie kurzu na meblach, parapetach, urządzeniach elektrycznych, sprzęcie komputerowym, z parapetów i grzejników, obrazów; Mycie dozowników do mydła, ręczników i luster; Uzupełnienie braków, środków sanitarno-higienicznych w toaletach, Opróżnienie koszy na śmieci do wskazanych zbiorczych pojemników; Sprzątanie pomieszczeń dodatkowych, Wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonego.Wymiar czasu pracy ok. 60 h/mc
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie