kandydatów

Etat Specjalista ds. Inwestycji

Firma: DK-DEVELOPMENT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 5174301, z dnia 2021-07-16

DK-DEVELOPMENT to uznana krakowska firma deweloperska, działająca na rynku nieruchomości od 1996 roku. Jesteśmy od lat członkiem Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań w Krakowie. Specjalizujemy się w budowie prestiżowych i kameralnych osiedli mieszkań i domów na terenie Krakowa i okolic, zapewniając wysoki standard wykonania i terminowość realizacji. Priorytetem spółki jest profesjonalizm, wysoka jakość i  przestrzeganie zasad etyki zawodowej.

Specjalista ds. Inwestycji

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

BIUROWIEC

  • Wsparcie w nadzorze techniczno-finansowym obsługi biurowca Benaco,
  • Wsparcie w przygotowaniu i nadzorze robót aranżacyjnych (fit-out) powierzchni biurowych,
  • Nadzór i kontrola procesów reklamacyjnych

INWESTYCJE

  • Wsparcie w planowaniu i nadzorze projektów deweloperskich,
  • Wsparcie w kontroli prowadzonych inwestycji pod względem zgodności z przepisami prawa budowlanego, dokumentacją projektową oraz jakości prac,
  • Okresowo wykonywanie czynności z zakresu inspektora nadzoru inwestorskiego,
  • Nadzór i kontrola procesów reklamacyjnych,
  • Wsparcie sprzedaży oraz komunikacja z klientami Spółki.

Wymagania

  • Wykształcenie  o profilu techniczno-budowlanym,
  • Min. 3 lata pracy na podobnym stanowisku (min. inż. Budowy),
  • Znajomość zagadnień związanych z przygotowywaniem i prowadzeniem inwestycji budowlanych,
  • Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej,
  • Umiejętności egzekwowania jakościowego i terminowego wykonywania umów przez wykonawców,
  • Umiejętność przygotowywania raportów i sprawozdań,
  • Ogólna wiedza w zakresie zagadnień związanych z branżami: wod-kan i CO., elektryka, instalacje teletechniczne,
  • Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office, AutoCad),
  • Chęć zdobywania nowej wiedzy,
  • Inicjatywa i samodzielność,
  • Uczciwość i rzetelność,
  • Kultura osobista,
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy

  • Umowę o pracę,
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurze zlokalizowanym w centrum Krakowa,
  • Miłą atmosferę.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 16-07-2021
Wyświetleń: 204