kandydatów

Etat Pedagog specjalny

Firma: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego miejsce pracy: Skawina

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Pedagog specjalny
Miejsce pracy: Skawina
Numer: StPr/2021-07-15/1796
OBOWIĄZKI:
1. Prowadzenie poradnictwa pedagogicznego dla uczestnika projektu zgodnie z założeniami organizacyjnymi CWO,2. Współpraca z innymi pracownikami CWO,3. Prowadzenie zajęć dla dzieci i młodzieży odpowiednich ze względu na ich indywidualne potrzeby rozwojowe i edukacyjne oraz możliwości psychofizyczne, w szczególność zajęcia rewalidacyjne, resocjalizacyjne i socjoterapeutyczne,4. Realizowanie działań wspierających rodziców osób niesamodzielnych w kształtowaniu prawidłowych postaw rodzicielskich wobec własnego dziecka , udzielanie instruktaży dotyczących odrabiania przez dziecko pracy domowej, udzielanie porad związanych z koniecznością skorzystania z dodatkowej pomocy innych specjalistów czy instytucji społecznych,5. Udzielania wsparcia rodzicom poprzez tworzenie w CWO grupy wsparcia i warsztaty,6. Współpraca z instytucjami np. poradniami psychologiczno-pedagogicznymi, specjalistycznymi, organizacjami pozarządowymi, placówkami kształcenia specjalnego i innymi dotycząca ujednolicenia oddziaływań edukacyjno-rozwojowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: Pedagogika/Pedagogika specjalna

Wymagania inne:

Wymagane: -wykształcenie wyższe pedagogiczne kierunek "Pedagogika" lub "Pedagogika specjalna" oraz doświadczenie zawodowe/uprawnienia zawodowe pozwalające na wykonywanie pracy na w/w stanowisku,-zdolności organizacyjne i komunikacyjne, zaangażowanie, dobra organizacja pracy i kreatywność,-posiadanie kwalifikacji do wykonywania zawodu pedagogaDoświadczenie zawodowe mile widziane.

Miejsce pracy:

Skawina

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 2 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego