kandydatów

Etat Oligofrenopedagog

Firma: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego miejsce pracy: Skawina

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Oligofrenopedagog
Miejsce pracy: Skawina
Numer: StPr/2021-07-14/1786
OBOWIĄZKI:
Praca na stanowisku nauczyciela w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla dzieci z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim, umiarkowanym i znacznym oraz z niepełnosprawnościami sprzężeniami (zajęcia rewidalizacyjne - terapia mowy, zajęcia rozwijające komunikowanie się , zajęcia kształtujące kreatywność).Zadania:- prowadzenie zajęć rewalidacyjnych praca z dziećmi, u których występują zaburzenia mowy,- wykonywanie diagnozy logopedycznej,- podejmowanie zróżnicowanych zajęć terapeutycznych w zakresie terapii mowy dzieci,- organizowanie zajęć kreatywnych, pobudzających wyobraźnię dzieci oraz stymulujących ich rozwój, - współpraca z rodzicami,- współpraca i planowanie pracy z całym zespołem nauczycieli,- współuczestniczenie w realizacji i rozwoju wysokich standardów pracy oraz budowanie pozytywnego wizerunku placówki.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

Wymagania inne:

Poziom wykształcenia:- studia magisterskie kierunkowe lub podyplomowe z zakresu oligofrenopedagogika oraz przygotowanie pedagogiczne, - studia magisterskie kierunkowe lub podyplomowe z zakresu logopedia.Dodatkowo:- umiejętność przygotowania holistycznych programów terapeutycznych uwzględniających nowoczesne technologie logopedyczne,- umiejętność stosowania metod komunikacji wspomagającej umożliwiającej pracę z osobami bez kontaktu werbalnego o różnej etiologii,- umiejętność prowadzenia i współtworzenia dokumentacji szkolnej (IPET, WOPFU itp.),- umiejętność zaangażowania wykonywaną pracę oraz kreatywnego i indywidualnego podejścia do każdego ucznia, - dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, komunikatywność,- umiejętność współpracy w zespole, - wysoka postawa etyczna i kultura osobista.Mile widziane:- dodatkowe kursy w zakresie pracy z uczniem o specjalnych potrzebach edukacyjnych np. w zakresie metod terapeutycznych,- doświadczenie w pracy z dzieckiem niepełnosprawnym intelektualnie,- doświadczenie w pracy z dziećmi, terapia indywidualna oraz grupowa.

Miejsce pracy:

Skawina

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

2 949 - 4 046 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego