kandydatów

Etat Fizjoterapeuta

Firma: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego miejsce pracy: Skawina

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Fizjoterapeuta
Miejsce pracy: Skawina
Numer: StPr/2021-07-14/1785
OBOWIĄZKI:
Praca na stanowisku nauczyciela zajęć rewalidacyjnych, w ramach których będą usprawniane zaburzone funkcje aparatu ruchowego wśród uczniów szkół wchodzących w skład Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego.Zadania: ustalanie planu terapii, prowadzenie kompleksowej rehabilitacji ruchowej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wymagane kwalifikacje:- studia magisterskie kierunkowe lub podyplomowe z zakresu oligofrenopedagogika, studia magisterskie lub podyplomowe na kierunku rehabilitacja ruchowa lub fizjoterapia oraz przygotowanie pedagogiczne.Dodatkowo:- umiejętność przeprowadzania diagnozy funkcjonalnej uczniów,- umiejętność tworzenia programów terapeutycznych adekwatnych do potrzeb uczniów oraz prowadzenia postępowania fizjoterapeutycznego,- dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, komunikatywność,- umiejętność współpracy w zespole nauczycieli i specjalistów,- uprzejmość i kultura osobista.Mile widziane:- dodatkowe kursy w zakresie fizjoterapii dzieci: terapia manualna, terapia tkanek miękkich, PNF, NDT, Bobath itp.,- doświadczenie w pracy z dziećmi ze schorzeniami układu nerwowego m. in. MPD, urazy czaszkowo-mózgowe, zaburzenia napięcia mięśniowego, choroby genetyczne czy niepełnosprawność sprzężona,- uprawnienia do diagnozy i terapii w zakresie SI (integracja sensoryczna).

Miejsce pracy:

Skawina

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

2 949 - 4 046 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego