kandydatów

Etat Pedagogika specjalna

Firma: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego miejsce pracy: Skawina

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Pedagogika specjalna
Miejsce pracy: Skawina
Numer: StPr/2021-07-14/1790
OBOWIĄZKI:
Praca na stanowisku nauczyciela zajęć rewalidacyjnych w klasie I szkoły podstawowej dla uczniów w normie intelektualnej posiadających orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego wydane ze względu na autyzm, w tym zespół Aspergera.Zadania: - prowadzenie zajęć rewalidacyjnych, - organizowanie zajęć kreatywnych, pobudzających wyobraźnię dzieci oraz stymulujących ich rozwój, - współpraca z rodzicami, - współpraca i planowanie pracy z całym zespołem nauczycieli, - współuczestniczenie w realizacji i rozwoju wysokich standardów pracy oraz budowanie pozytywnego wizerunku placówki.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Poziom wykształcenia: -studia magisterskie kierunkowe lub podyplomowe uprawniające do pracy z uczniami z zaburzeniami ze spektrum autyzmu w tym z zespołem Aspergera oraz przygotowanie pedagogiczne,-certyfikat ukończenia studiów specjalistycznych między innymi: Integracji Sensorycznej SI (I i II st.)treningu umiejętności społecznych (TUS), terapia ręki (I i II st.), komunikacja alternatywna i wspomagająca (AAC)Dodatkowo:-umiejętność współtworzenia i prowadzenia dokumentacji szkolnej (IPET, WOPFU itp.)-umiejętność zaangażowania w wykonywaną prace oraz kreatywnego i indywidualnego podejścia do każdego ucznia,-dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, komunikatywność, -uprzejmość i kultura osobista-umiejętność współpracy w zespoleMile widziane:-dodatkowo kursy w zakresie pracy z uczniem o specjalnych potrzebach edukacyjnych -doświadczenia w pracy z dzieckiem ze spektrum autyzmu w tym z zespołem Asprgera.

Miejsce pracy:

Skawina

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

2 949 - 4 046 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego