kandydatów

Etat Inżynier Produkcji

Firma: ATT Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Firma ATT www.att.eu jest wiodącym producentem systemów odwodnień oraz konstrukcji ze stali nierdzewnej. Jako lider na rynku dostarczamy towary do klientów sektora budowlanego w ponad 50 krajach na całym świecie.

Obecnie do działu projektowego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier Produkcji
Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:
  • Projektowanie, modelowanie i wdrażanie do produkcji nowych produktów,
  • Opracowanie dokumentacji technicznej,
  • Przygotowanie zleceń dla kooperantów,
  • Współpraca z kontrahentami,
Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Samodzielność i doświadczenie w projektowaniu konstrukcji stalowych,
  • Bardzo dobra znajomość programów AutoCAD i Solid Works,
  • Biegła znajomość rysunku technicznego,
  • Kreatywność i zaangażowanie,
  • Odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim,
  • Nienaganna kultura osobista i umiejętności interpersonalne,
Dodatkowe atuty:
  • Znajomość programu Autodesk Inventor,
  • Uprawnienia projektowe i wykonawcze,
  • Znajomość języka rosyjskiego,
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Szkolenia wprowadzające i możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.