Etat Lider ds. kompetencji cyfrowych b2b (2c) / b2b (2c) digital capabilities lead

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Lider ds. kompetencji cyfrowych b2b (2c) / b2b (2c) digital capabilities lead
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/4827
OBOWIĄZKI:
ogólny opis pracy dotyczy różnych obszarów B2B (2C): cyfrowe zaangażowanie w handel, siły w terenie, call center, eCommerce, szkolenia.- wspieranie przełożonego w definiowaniu i projektowaniu globalnych możliwości cyfrowych PMI B2B (2C), w ścisłej współpracy z działem IT i zespołem wdrożeniowym- odpowiednio kierowanie projektami lub podprojektami i dostarczanie rozwiązań cyfrowych w skali globalnej mających nacelu uchwycenie: -możliwości rozwoju dzięki szybszemu wejściu na rynek w sprzedaży pośredniej i zwiększeniu możliwości detalistów zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i emocjonalnym, aby osiągnąć cele zarówno w zakresiecen detalicznych, jak i konwencjonalnych,- wzrost wydajności dzięki skutecznej automatyzacji procesów i zmniejszeniu obciążenia zaplecza i pracowników terenowych w działaniach o niskiej wartości dodanej trwałej przewagi konkurencyjnej umożliwiającejbudowanie wartościowych, wydajnych i długotrwałych relacji z naszymi obecnymi i przyszłymi partnerami biznesowymi.- Prowadzenie lub uczestniczenie w definiowaniu zakresu nowych możliwości lub podzdolności cyfrowych, zgodnie z wizją i strategią rozwoju sprzedaży, poprzez współpracę z różnymiinteresariuszami (rynkami, regionami, zespołem wdrożeniowym, IT, działem prawnym, ryzykiem i zgodnością oraz innymi PMIFunkcje). W przypadku dużych inicjatyw obejmuje to przygotowanie uzasadnień biznesowych wspartych modelamizwrotu z inwestycji.- Koordynowanie rozwoju nowych możliwości cyfrowych, w ścisłej współpracy z IT, zapewniając jakość dostarczanych produktów w ramach przydzielonego budżetu i ram czasowych.- Zgodnie z Metodologią Agile ścisłe i skuteczne uczestnictwo w zarządzaniu backlogiem (priorytetyzacja, planowanie sprintu,przegląd wydania i inne ceremonie, dokumentacja...)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Poziom wykształcenia: wyższe min. licencjat, kierunek wykształcenia: informatyczne. Doświadczenie zawodowe: min. 3-letnie doświadczenie zawodowe wmiędzynarodowym środowisku pracy w obszarze handlowym jako analityk. Umiejętności: bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komputerowe (MicrosoftOffice, w szczególności Excel); znajomość Digital Solutions i Customer Journeys oraz dobra znajomość narzędzi do raportowania i analizy; doświadczenie w zarządzaniu rozwojem produktów cyfrowych w metodyce zwinnej (tzw. SCRUM). Znajomość języków obcych: angielski, poziom znajomości: angielski - komunikatywny.Pracodawca nie wymaga potwierdzenia znajomości języków obcych certyfikatami;

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 12 952 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie