kandydatów

Etat Starszy referent

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Starszy referent
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/4813
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie całokształtu przedsięwzięć emerytalno-rentowych związanych z obsługą przydzielonych świadczeniobiorców
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Urzędnik ubezpieczeń społecznych (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: średnie branżowe, brak
Uprawnienia: obsługa komputera MS Ofice
Uprawnienia: komunikacja i praca w zespole

Wymagania inne:

[Inne] : posiadanie obywatelstwa polskiego, korzystanie z pełni praw publicznych, nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe, poświadczenie bezpieczeństwa upoważniające do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą POUFNE lub gotowość poddania się procedurze sprawdzającej zgodnie z ustawą o ochronie informacji niejawnych

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie