kandydatów

Etat Sprzedawca - serwisant

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Sprzedawca - serwisant
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/4667
OBOWIĄZKI:
1. wykonywanie prac serwisowych związanych z rowerami2. profesjonalna wymiana części rowerowych3. profesjonalne doradztwo w zakresie wymiany części oraz wykonywanie ekspertyz4. profesjonalne doradztwo przy zakupie rowerów5. dbanie o ekspozycję oraz dostępność towarów6. dbanie o czystość, porządek i rozwój sektora, a także wizerunek sklepu7. gwarantowanie dostępności produktów dla naszych Klientów każdego dnia.Okres zatrudnienia ok. 3 lata.Praca w różnych siedzibach firmy pracodawcy (teren województwa małopolskiego). Możliwe delegacje. Praca również w dni wolne.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: dobra organizacja pracy, odpowiedzialność , dokładność
Uprawnienia: kontaktu z klientem
Uprawnienia: sprawność fizyczna, pracowitość, sumienność

Wymagania inne:

punktualność, zaangażowanie w pracęMile widziany j. ukraiński z uwagi na coraz większe zainteresowanie Klientów z Ukrainy.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 388,49 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie