Etat Asystent biura ds. legalizacji pobytu i zatrudnienia cudzoziemców

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Asystent biura ds. legalizacji pobytu i zatrudnienia cudzoziemców
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/4612
OBOWIĄZKI:
pomoc w przygotowaniu wymaganych wniosków i formularzynadzór nad sprawami w urzędach (dostarczanie dokumentów, kontakt z osobami prowadzącymi sprawę, odbiór decyzji administracyjnych)kontakt z Klientem (odbiór dokumentów, udzielanie informacji o postępach w sprawie)przygotowywanie projektów pism (w tym odwołań, skarg, ponagleń, zażaleń, i innych) zgodnie z obowiązującymi przepisami; wsparcie organizacyjno – techniczne biura (odbiór dokumentów od klientów, odbiór dokumentów z urzędów)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali pracownicy obsługi biurowej (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: kontaktu z klientem
Uprawnienia: podstawowa znajomość obsługi sprzętu biurowego
Uprawnienia: zakres zatrudnienia cudzoziemców

Wymagania inne:

mile widziany status studenta dobra organizacja czasu, rzetelność, terminowość, chęć do pracy, dyspozycyjność od poniedziałku do piątku[Inne] : Oferujemy:możliwość rozwoju zawodowegopremie i podwyżki adekwatnie do zaangażowania w pracęnarzędzia niezbędne na stanowisku pracy (telefon, komputer)dobrą atmosferę pracy, wsparcie i merytoryczną pomocmożliwość zatrudnienia OD ZARAZmiejsce wykonywania pracy: Kraków i obszar województwa małopolskiego i śląskiego

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie