Etat Manager / Specjalista ds. sprzedaży i organizacji wydarzeń

Firma: "PRO-ART" Monika Sławomir Klekowscy - spółka cywilna miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 5090439, z dnia 2021-07-06

"PRO-ART" Monika Sławomir Klekowscy - spółka cywilna to firma zajmująca się organizacją targów od 1998r. Zorganizowaliśmy w sumie kilkadziesiąt edycji targów w branży m.in.: ślubnej, zoologicznej, zdrowotnej/ zdrowej żywności, ekologicznej.

Manager / Specjalista ds. sprzedaży i organizacji wydarzeń

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

Zatrudnimy osobę na stanowisko Manager/Specjalista ds. sprzedaży i organizacji wydarzeń.

Główne zadania:

  • aktywna telefoniczna i internetowa sprzedaż B2B (rozmowy telefoniczne, korespondencja mailowa, spotkania podczas targów/ imprez branżowych)
  • pozyskiwanie nowych partnerów i sponsorów do organizowanych eventów oraz nowych projektów
  • kompleksowe planowanie, organizacja oraz stały rozwój eventów (poszukiwanie nowych lokalizacji, inspiracji, trendów)
  • wsparcie w obsłudze wydarzeń – koordynacja i nadzór operacyjny nad przebiegiem eventów
  • realizacja kampanii marketingowych
  • skuteczne docieranie do klientów biznesowych i indywidualnych oraz dbanie o frekwencję podczas organizowanych wydarzeń
  • współtworzenie i zarządzanie bazami danych wystawców
  • negocjacje warunków handlowych
  • przygotowanie raportów/ podsumowań z prowadzonych działań

Wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie w pracy z klientem - preferowane doświadczenie w sprzedaży telefonicznej/ internetowej
  • preferowana umiejętność organizacji i zarządzania wydarzeniami/ targami/ eventami
  • znajomość social media w kontekście prowadzonych kampanii marketingowych
  • umiejętność negocjacji i utrzymywania relacji biznesowych z klientami
  • dyspozycyjność i udział w wydarzeniach/ targach/ eventach na terenie Małopolski
  • otwarcie na zdobywanie wiedzy i nowe zawodowe wyzwania
  • umiejętność planowania, kreatywność i elastyczne podejście
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • wynagrodzenie analogiczne do umiejętności, zaangażowania i doświadczenia
  • umowę o pracę (pełen etat) z dodatkowym systemem prowizyjnym
  • elastyczny czas pracy (możliwość częściowo pracy zdalnej)
  • możliwość realizacji wydarzeń/ targów/ eventów o różnej tematyce na terenie Małopolski
  • rozwój w obszarze marketingu, sprzedaży i branży eventowej
  • pracę w kameralnym zespole i rodzinnej atmosferze w firmie z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku w organizacji targów

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 06-07-2021
Wyświetleń: 229