kandydatów

Etat Sowtware Development Engineer

Firma: Bubb.io miejsce pracy: Kraków

Sowtware Development Engineer
Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: 90

Witaj, jesteśmy Bubb, partnerami rekrutacyjnymi dla Kaseya w Krakowie.

Są wiodącym światowym dostawcą kompletnych rozwiązań do zarządzania infrastrukturą, z klientami w 20 krajach i są podekscytowani, że mogą budować zupełnie nowy zespół w Polsce! Właśnie tworzą nowe, błyszczące biura w Krakowie i szukają niesamowitych programistów, którzy do nich dołączą. Jeśli jesteś ambitnym Software Development Engineerem i chcesz dołączyć do świeżo tworzonego. ekscytującego zespołu w nagradzanej międzynarodowej firmie technologicznej, czytaj dalej.

Kaseya to firma, która fazę start-upu mają już za sobą, natomiast jeszcze długa ścieżka rozwoju przed nią. Jeżeli chcesz być częścią wprowadzania zmian, które przeniosą nas na kolejny etap rozwoju, jednocześnie dobrze się bawiąc wykonując swoją pracę, jest to okazja dla Ciebie.

Jako Software Development Engineer w Kaseya pomożesz projektować, rozwijać i wdrażać kod dla naszych nagradzanych produktów. Wewnętrznie korzystamy z szerokiej gamy technologii i szukamy ciekawych doświadczeń i umiejętności. Pewnego dnia możesz pracować nad aplikacją w chmurze na platformie Microsoft Azure, a następnego dnia debugować stronę klasycznej ASP, którą przepisujemy w ASP.NET. Od Javy do C#, od C++ do PowerShell, używamy odpowiednich narzędzi do odpowiedniej pracy, aby rozwiązywać interesujące problemy na prawie każdym urządzeniu lub platformie, z której korzystają nasi klienci. W Kaseya zajmiesz się dostarczaniem wysokiej jakości oprogramowania, które jest na czas i dostosowane do potrzeb biznesowych.

Opis stanowiska:

Przejmiesz na własność ich kod i będziesz ściśle współpracować z innymi w celu opracowania nowych funkcji, a także skutecznego usuwania zgłoszonych usterek w sposób, który zadowoli naszych klientów. Korzystając z metodologii Agile/Scrum, będziesz omawiać wymagania, proponować rozwiązania, oceniać ich pracę, a następnie współpracować z innymi przez cały cykl życia.

Rola:
  • Postępowanie zgodnie z ustaloną metodologią Agile / Scrum w zakresie projektowania oprogramowania, rozwoju, przeglądów kodu i testowania; zapewnienie jakości i niezawodności produktu
  • Projektowanie, rozwój i integracja rozwiązań, które będą dostarczane na czas, zachowując zgodność ze standardami użyteczności, bezpieczeństwa, stabilności, niezawodności i wydajności
Wymagania:
  • Licencjat z informatyki lub pokrewnej dziedziny technicznej lub równoważne doświadczenie praktyczne.
  • 1-3 lata doświadczenia w C#, Javie, C++ lub Pythonie
  • Znajomość pakietów ALM takich jak JIRA
  • Dobra znajomość relacyjnych baz danych oraz umiejętność czytania i pisania zapytań SQL
  • Skuteczne umiejętności komunikacyjne (zarówno pisemne, jak i werbalne). Musisz biegle posługiwać się językiem angielskim
Upragnione Umiejętności:
  • Praca w zakresie rozwoju, ciągłej integracji (CI) i procesów automatyzacji budowy
  • Doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych i walidacji kodu, aby upewnić się, że produkty są gotowe do testów
  • Doświadczenie w pracy w środowisku Agile / Scrum
Korzyści z pracy w Kaseya obejmują:
  • Pełne świadczenia zdrowotne (część opłacana przez firmę)
  • Ubezpieczenie na życie

Pamiętaj, że wszystkie nasze operacje biznesowe są prowadzone w języku angielskim, więc aplikuj tylko wtedy, gdy Ci to odpowiada.

Dziękujemy za poświęcenie czasu na przeczytanie tego ogłoszenia o pracę. Teraz czas dołączyć do Kaseya Poland; ekscytujące rzeczy są przed nami!