kandydatów

Etat Neurologopeda

Firma: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego miejsce pracy: Skawina

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Neurologopeda
Miejsce pracy: Skawina
Numer: StPr/2021-07-02/1653
OBOWIĄZKI:
Praca na stanowisku specjalisty - neurologopedy w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla dzieci z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim, umiarkowanym i znacznym oraz niepełnosprawnościami sprężonymi.Zadania:Praca z dziećmi, u których występują zaburzenia mowy o podłożu neurologicznym. Umiejętność diagnozy neurologicznej dzieci, u których stwierdzono zaburzenia mowy i języka powstałe w efekcie różnego typu uszkodzeń i dysfunkcji układu nerwowego. Umiejętność stosowania metod komunikacji wspomagającej umożliwiającej pracę z osobami bez kontaktu werbalnego o różnej etiologii. Podejmowanie zróżnicowanych zajęć terapeutycznych w zakresie terapii mowy dzieci. Poszukiwane są osoby otwarte i kreatywne, które umieją budować relacje z uczniem ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi oparte na wzajemnym szacunku i zaufaniu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie wyższe kierunkowe lub podyplomowe z zakresu neurologopedii, studnia magisterskie kierunkowe lub podyplomowe z zakresu oligofrenopedagogiki oraz przygotowanie pedagogiczne. Dodatkowo:- umiejętność przygotowania holistycznych programów terapeutycznych uwzględniających nowoczesne technologie neuroterapii,- umiejętność współpracy w zespole- umiejętność zaangażowania w wykonywana pracę oraz kreatywnego i indywidualnego podejścia do każdego ucznia,- wysoka kultura osobista.

Miejsce pracy:

Skawina

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

2 949 - 4 046 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego