kandydatów

Etat Cukiernik/piekarz/kucharz

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Cukiernik/piekarz/kucharz
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/4576
OBOWIĄZKI:
przygotowanie surowców do produkcji wyrobów cukierniczych i piekarskich ciast, pieczywa, nadzień; wytwarzanie wyrobków cukierniczy: ciast różnych pieczyw, nadzień (kremów, galaretek, marmolad, ponczów) formowanie i wypiek lub smażenie, w zależności od rodzaju ciasta lub pieczywa; przekładanie i nadziewanie różnymi masami ciast; regulowanie maszyn i urządzeń w zakresie utrzymania właściwych parametrów technologicznych; ocena organoleptyczną poszczególnych faz procesu technologicznego; schładzanie krojenie, układanie oraz pakowanie ciast i pieczywa; prowadzenie dokumentacji produkcyjnej oraz rozliczeń technologicznych zużycia surowców i półfabrykatów do produkcji; ustalanie zapotrzebowania na surowce do produkcji; utrzymywanie porządku i czystości na stanowiskach pracy oraz BHP. Wymiar czasu pracy nie mniej niż 160 h/mc
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: terminowość
Uprawnienia: staranność

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie