kandydatów

Etat Lider kontroli finansowej

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Lider kontroli finansowej
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/4549
OBOWIĄZKI:
Uzgadnianie i nadzorowanie miesięcznych wyników finansowych w zakresie analizy wariancji rzeczywistych danych w stosunku do planowanych wydatków zgodnie ze standardami US GAAP;proaktywne uczestnictwo w przygotowywaniu budżetów i prognoz dla poszczególnych funkcji w firmie, weryfikowanie targetów z celami biznesowymi poprzez analizę finansową w celu wsparcia procesu decyzyjnego kierownictwa;współpraca i zapewnienie wsparcia różnym partnerom w firmie i innym podmiotom powiązanym z PMI w odpowiednich cyklach finansowych;identyfikowanie obszarów wymagających usprawnień, stosowanie metodologii LEAN w celu wyeliminowania nieefektywności.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: ukraiński, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

poziom wykształcenia: wyższe, kierunek wykształcenia: ekonomia, ekonomia i zarządzanie, międzynarodowa administracja biznesem, ekonomia międzynarodowa, doświadczenie zawodowe: min. 9 lat doświadczenia zawodowego w dziedzinie finansów, w tym min. 4,5 roku doświadczenia na stanowisku analityka finansowego, umiejętności: dodatkowe certyfikaty z zakresu zarządzania będą dodatkowym atutem np. CIMA, znajomość języków obcych: język ukraiński, poziom znajomości: zaawansowany (główny język komunikacji w firmie oraz z interesariuszami)

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 17 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie