kandydatów

Etat Kierownik nadzoru usług

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Skawina

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Kierownik nadzoru usług
Miejsce pracy: Skawina
Numer: StPr/21/4495
OBOWIĄZKI:
- Utrzymywanie bieżących kontaktów z kontrahentami -Pozyskiwanie nowych kontrahentów, prowadzenie analizy kosztowej i dbanie o utrzymanie rentowności kontraktu -Udział w rekrutacji podległego personelu -Prowadzenie szkoleń oraz wprowadzanie w zakres obowiązków nowych pracowników -Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług -Koordynowanie prac porządkowych wykonywanych na podległych obiektach oraz nadzór nad ich prawidłową realizacją -Tworzenie grafików oraz rozliczeń -Współpraca z pozostałymi działami firmy w celu zagwarantowania poprawnego funkcjonowania przynależnych obiektówOferujemy: służbowy samochód, laptop i telefon, samodzielne stanowisko, premie i nagrody za zaangażowanie i sumienną realizację powierzonych zadań, miłą atmosferę pracy.[Godzina zakończenia pracy] : 16:00[Praca na okres próbny] : 3 MIESIĄCE Z MOŻLIWOŚCIĄ PRZEDŁUŻENIA
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika Nadzoru Usług w zakresie utrzymania czystości. Nasze wymagania: wykształcenie minimum średnie, mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, umiejętność planowania pracy, podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów, zaangażowanie, dyspozycyjność, gotowość do intensywnej pracy w terenie, umiejętność obsługi programów komputerowych

Miejsce pracy:

Skawina

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie