kandydatów

Etat Stylistka paznokci/kosmetyczka/stylistka rzęs

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Stylistka paznokci/kosmetyczka/stylistka rzęs
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/4479
OBOWIĄZKI:
Salon kosmetyczny na Małym Płaszowie poszukuje osób na stanowisko: kosmetyczka/kosmetolog, manikiurzystka, stylistka rzęs/brwiKOSMETYCZKA/KOSMETOLOG WYMAGANIA:- ukończone studia na kierunku kosmetologia lub tytuł technika usług kosmetycznych- doświadczenie zawodowe wymagane- umiejętność wykonywania podstawowych zabiegów: oczyszczanie twarzy, masaż - zaangażowanie w rozwój firmyMANIKIURZYSTKA WYMAGANIA:- ukończony kurs stylizacji paznokci- doświadczenie zawodowe wymagane- umiejętność wykonywania paznokci hybrydowych, przedłużania paznokci żelem na formie, pedicure kosmetycznySTYLISTKA RZĘS/BRWI WYMAGANIA:- ukończony kurs stylizacji rzęs- umiejętność wykonywania przedłużania rzęs różnymi metodami- mile widziana umiejętność stylizacji brwi- doświadczenie zawodowe wymagane
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kosmetyczka (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
Uprawnienia: Kurs: manikiurzystka i pedikiurzystka
Uprawnienia: kosmetyczka
Uprawnienia: Aplikacja i stylizacja rzęs

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie