kandydatów

Etat Księgowy

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Księgowy
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/4355
OBOWIĄZKI:
Doświadczenie: nie mniej jak 5 lat. Możliwa praca w wekendy, obsługa klientów w obcych językach (ukraiński, rosyjski), przygotowywanie umów oraz innych dokumentów firmowych przygotowywanie sprawozdań, raportów i prezentacji, uzupełnianie baz danych, obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych, dekretowanie i księgowanie dokumentó, podatku odroczonego, rozliczeń międzyokresowych kosztów itp. Prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej. Możliwy wyjazd samochodem firmowy do partnerów, pracowników firmy  dla uzópewnienia odpowiedniej dokumentacji. Rozliczać VAT, wystawiać i księgować faktury VAT, ewidencjonować zdarzenia gospodarcze, dokonywać wypłaty wynagrodzenia pracowników i elementów pozapłacowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Język: rosyjski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: obsługa biurowych urządzeń technicznych
Uprawnienia: dyspozycyjność, dokładność, sumiennosc, punktualność
Uprawnienia: systemy ekonomiczno-finansowe przedsiębiorstw

Wymagania inne:

dobra umiejętność korzystania siecią społeczną Komputer - podstawy obsługi komputera i internetu praca w zespole, sumienność,chęci do pracyDoświadczenie: nie mniej jak 10 lat

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie