kandydatów

Etat Specjalista ds. zamówień publicznych

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Specjalista ds. zamówień publicznych
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/4396
OBOWIĄZKI:
udział w pracach powoływanych w Muzeum komisji przetargowych, w zakresie przygotowania i przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego,współpraca z przedstawicielami komórek i oddziałów Muzeum w celu opracowywania i sporządzania dokumentacji postępowania o udzielenie zamówienia publicznego,prowadzenie procedur związanych z realizacją umów ramowych,monitorowanie i analizowanie obowiązujących aktów prawnych związanych z problematyką zamówień publicznych oraz upowszechnienie tej wiedzy wśród zainteresowanych pracowników Muzeum,współprowadzenie rejestrów obowiązujących w Sekcji ds. Zamówień Publicznych,kompletowanie wszelkich dokumentów dotyczących realizowanych zamówień publicznych,przygotowanie, sporządzenie i analizowanie sprawozdań z realizacji zamówień publicznych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Prawo zamówień publicznych w szkołach wyższych
Uprawnienia: umiejętność analitycznego myślenia
Uprawnienia: dobra organizacja pracy, odpowiedzialność , dokładność
Uprawnienia: komunikatywność

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : minimum 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu postępowań o udzielenie zamówień publicznych po stronie Zamawiającego

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie