kandydatów

Etat Analityk biznesowy, młodszy menedżer

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Analityk biznesowy, młodszy menedżer
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/4329
OBOWIĄZKI:
Badanie, analiza i ocena procesów i usług oraz dostarczanie dokumentacji procesów i wymagań biznesowych, identyfikowanie źródeł danych dotyczących płatności i rozliczeń UBS z systemów zewnętrznych i wewnętrznych oraz określanie i koordynowanie pozyskiwanych danych, współpracowanie z działe IT i zespołem projektowym w celu zdefiniowania docelowego projektu infrastruktury i rozwiązań, prowadzenie dokumentacji dotyczącej wyników projektu i raportów kierownictwa.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe w dziedzinie administracji biznesu systemów informacyjnych, informatyki lub finansów, doświadczenie zawodowe min. 2 lata doświadczenia w dziedzine analiz biznesowych, wiedza i umiejętności z zakresu obsługi płatności lub rozliczeń w banku, wiedza i umiejętności z zakresu obsługi wymagań biznesowych i procedur przeplywu danych, współpracy z wieloma interesariuszami biznesowymi, zespołami programistów zespołami testującym itp., znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 11 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie