kandydatów

Etat Starszy specjalista ds. pozyskiwania kandydatów

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Starszy specjalista ds. pozyskiwania kandydatów
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/4354
OBOWIĄZKI:
Wyszukiwania profili kandydatów, tworzenie najbardziej efektywnej strategii. pozyskiwania kandydatów na poszczególne stanowiska.Wdrażanie planów rekrutacyjnych, określanie wymagań dotyczących stanowisk i opracowywanie innowacyjnych metod pozyskiwania kandydatów.Zarządzanie oczekiwaniami klienta poprzez bezpośredni kontakt z Managerami ds. Rekrutacji oraz Rekruterami.Poszukiwanie kandydatów za pomocą różnych źródeł (np.Xing lub Linked-In).Przygotowywanie szczegółowych raportów związanych z procesem rekrutacyjnym.Zarządzanie projektami dotyczącymi rozpoznania rynku.Zarządzanie licznymi kampaniami.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: francuski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Poziom wykształcenia: wyższe. Kierunek: nie dotyczy. Doświadczenie zawodowe: minimum 18 miesięcy doświadczenia w poszukiwaniu kandydatów, także tych trudnych do znaleziania na rynku międzynarodowym. Umiejętności: umiejętność współpracy z klientem z uwrażliwieniem na wpływ podejmowanych działań rekrutacyjnych na wynik rekrutacji; bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, interpesonalne; biznesowy styl komunikowania się; umięjetność zarządzania czasem i ilością pracy. Znajomość języków obcych: język angielski poziom C1 w mowie, język angielski poziom B2 w piśmie, język francuski poziom C1.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 464 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie