kandydatów

Etat Specjalista ds. wsparcia technicznego

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Specjalista ds. wsparcia technicznego
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/4305
OBOWIĄZKI:
-techniczne wsparcie dla wewnętrznych użytkowników poprzez systemy: Avature, Fieldglass, Virtuoso-przeglądanie, przetwarzanie i wysyłanie wszystkich zgłoszeń i zapytań dotyczących pomocy technicznej przychodzących od zespołu za pośrednictwem grupowej skrzynki mailowej, usługi ServiceNow i telefonu-rejestrowanie oraz zarządzanie wszystkimi danymi i podjętymi akcjami-ścisła współpraca z innymi członkami zespołu oraz z zespołem Internal Technology-szkolenie i ciągłe wsparcie innych członków zespołu-wsparcie w projektach ad hoc
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

Wykształcenie: Wyższe. Doświadczenie zawodowe: 18 miesięcy doświadczenia w pracy z klientem i zadaniami administracyjnymi w środowisku międzynarodowym. Umiejętności: doskonałe umiejętności komunikacyjne i dbałość o szczegóły, umiejętność proaktywnego rozwiązywania problemów, doświadczenie w obsłudze SharePoint i pakietu MS Office 365 oraz systemów: Avature, Fieldglass, Virtuoso. Bradzo dobre umiejętności obsługi komputera.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 7 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie