kandydatów

Etat Specjalista ds. produktów HVAC

Firma: ZAN miejsce pracy: Kraków

Zymetric sp. z o.o. jako Generalny Dystrybutor Urządzeń Klimatyzacyjnych MIDEA ELECTIC w Polsce poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. produktów HVAC
Miejsce pracy: Kraków
Twój zakres obowiązków
  • praca w Dziale produktu
  • wsparcie produktowe i techniczne dla firm zewnętrznych oraz instalatorów
  • wsparcie produktowe i techniczne pozostałych działów firmy
  • prowadzenie szkoleń produktowych i technicznych dla firm zewnętrznych
  • prowadzenie szkoleń produktowych i technicznych dla pozostałych działów firmy
  • wyszukiwanie nowości produktowych
  • wprowadzanie nowych produktów do oferty
  • prowadzenie dokumentacji produktowej
  • planowanie wprowadzenia produktu do oferty
  • zarządzanie dokumentacją produktową i techniczną
  • czynne wspieranie sprzedaży produktów i usług
  • przeprowadzanie testów urządzeń
Nasze wymagania
  • wykształcenie techniczne, preferowane kierunki inżynieria środowiska, mechanika, elektrotechnika
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • rozumienie zagadnień produktowych urządzeń z branży HVAC
  • znajomość procesów chłodnictwa i automatyki chłodniczej
  • znajomość rynku HVAC
  • umiejętność analizowania dokumentacji technicznej wraz z schematami elektrycznymi
  • uprawnienia SEP do 1kV
  • uprawnienia F-gazowe
  • doświadczenie w branży minimum 1 rok
  • systematyczność
  • umiejętność nawiązywania kontaktów
  • umiejętność podejmowania decyzji
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • samodzielność
  • wewnętrzna motywacja
  • asertywność
  • elastyczność
To oferujemy

Zapewniamy bardzo dobre warunki pracy i rozwoju osobowego w profesjonalnie zarządzanym zespole. Oferujemy komplet urządzeń peryferyjnych IT, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.

Benefity
  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
Jeżeli przesłane dokumenty zawierają inne dane niż te wskazane w art. 221 Kodeksu pracy:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przekraczających zakres danych wskazanych w art. 221 Kodeksu pracy, przez Zymetric Sp. z o.o. z siedzibą w Markach w celach rekrutacyjnych.

Jeżeli chcą Państwo brać udział w dalszych procesach rekrutacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zymetric Sp. z o.o. na potrzeby mojego udziału w innych procesach rekrutacji.