kandydatów

Etat Przedstawiciel handlowy (branża OZE)

Firma: Grupa Progres miejsce pracy: Kraków

Progres Permanent Recruitment to ekspercka linia biznesowa Grupy Progres w dziedzinie rekrutacji stałych. Specjalizuje się w doborze specjalistów, menadżerów, kadry zarządzającej w sektorach takich jak: IT, Produkcja, Logistyka, Budownictwo, Finanse, Sprzedaż i SSC/BPO. Chcąc sprostać oczekiwaniom Klientów wdraża innowacyjne rozwiązania, dopasowane do aktualnych wyzwań rynku pracy. Wykorzystuje najnowocześniejsze narzędzia i metody pozyskiwania pracowników, a także dba o Candidate i Customer Experience oraz Employer Branding swoich Klientów.

Dla naszego klienta, lidera na rynku z branży fotowoltaicznej. Poszukujemy osoby na stanowisko przedstawiciela handlowego.

Przedstawiciel handlowy (branża OZE)
Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: AA/WAR/PRZEDSTAWICIEL
Zakres obowiązków:
  • Aktywne pozyskiwanie klientów w terenie
  • Odbywanie spotkań z potencjalnymi klientami wcześniej umówionymi
  • Sprzedaż produktów z zakresu fotowoltaiki
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych
  • Budowanie własnej bazy klientów
  • Sporządzanie ofert i obsługa klientów
Wymagania:
  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
  • Prawo jazdy: kategoria B
  • Mile widziane doświadczenie w branży fotowoltaicznej
  • Komunikatywność i zdolności do nawiązywania nowych znajomości
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (system prowizyjny z solidną podstawą )
  • Umowa o pracę (stabilne zatrudnienie)
  • Samochód służbowy kl. B + karta paliwowa
  • Laptop i telefon służbowy