kandydatów

Etat Senior sourcer/specjalista ds. pozyskiwania kandydatów

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Senior sourcer/specjalista ds. pozyskiwania kandydatów
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/4105
OBOWIĄZKI:
-Współpraca z doświadczonymi rekruterami i menadżerami w celu ustaleniawymagań na stanowisko i omówienia profili kandydatów.- Poszukiwanie kandydatów za pomocą innowacyjnych metod i narzędzi.- Przygotowanie, publikowanie i monitorowanie ogłoszeń o pracę w tym dbałość o jakośćprezentowanych treści i ich zgodność ze standardami.- Selekcja aplikacji.- Przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych przez telefon z kandydatami, w celu określeniaich dopasowania do danego stanowiska.- Aktualizowanie systemu rekrutacyjnego i przekazywanie regularnych informacji o postępachw poszczególnych procesach.- Zarządzanie projektami dotyczącymi rozpoznania rynku.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: francuski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

Poziom wykształcenia: wyższe. Doświadczenie zawodowe: Minimum 2 lata doświadczenia w pracy z klientem. Umiejętności: Umiejętność współpracy z klientem, nawiązywanie i budowanie silnych relacji z klientami; bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne. Znajomość języków obcych:j. angielski płynny w mowie i piśmie, j. francuski biegły

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie