kandydatów

Etat Vp działu elektroniki

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Vp działu elektroniki
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/4107
OBOWIĄZKI:
-Odpowiedz ialność za kierowanie jednostką Electronics BU.- Odpowiedzialność za nowe produkty, od etapu oferty do produkcji.- Odpowiedzialność za globalne strukturyzowanie, rozwój i rekrutację do jednostki biznesowej w regionach Polski i Indii.- Odpowiedzialność za bud żet jednostki biznesowe j ds. elektroniki.- Odpowiedzialność za osiąganie i realizowanie celów w odniesieniu do czas u, budżetu i przychodów.- Kierowanie rozwojem długoterminowej strategicznej mapy celów Varroc ADAS/AD & Light Controller z naciskiem na pozyskiwanie/rozwój własnych kompetencji w zakresie oprogramowania.- Dążenie do wygrywania przetargów z klientami w wielu regionach świata (Chiny, Europa, Indie); dostarczanie danych i opisu proponowanego rozwiązania technicznego w celu stworzenia i przyciągnięcia ofert klientów.- Aktywne działanie na rzecz rozwiązywania problemów, które pojawiają się w trakcie procesu rozwoju , zapewnianie wskazówek technicznych dla zespołu i traktowanie priorytetowo kwestii rozwiązywania konfliktów.- Definiowanie i rozumienie wymagań technicznych klienta dla planowanych działań rozwojowych. Opracowywanieprezentacji technicznych, przedstawianie klientowi statusu projektu i możliwych problemów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

Poziom wykształcenia: wyższe, kierunek wykształcenia: ekonomia lub nauki ekonomiczne. Doświadczenie zawodowe: co najmniej rok doświadczenia na stanowisku związanym z rozwojem produktu , wdrażaniem nowych strategii biznesowych , innowacjami. Umiejętności: zaawanasowana obsługa paki etu O ffice, w tym Excel (weryfikacja na r ozmowie kwalifikacy jnej certyfikaty nie są wymagane )); wiedza techniczna na temat ECU i ADAS Business Field (weryfikacja narozmowie kwalifikacyjnej , certyfikaty nie są wymagane wiedza w zakresie analizy ekonomicz nej (weryfikacja na rozmowie kwalifikacyjnej ,certyfikaty ni e są wymagane )); wiedza w zakresie ekonometrii (weryfikacja na rozmowie kwalifikacyjnej , certyfikaty nie są wymagane, wiedza zzakresu nowych technologii emerging technologies (weryfikacja na rozmowie kwalifikacyjnej , certyfikaty nie są wymagane, umiejętnośćpracy w zespole, komunikatywność, kreatywność, innowacyjność w myśleniu, umiejętność pracy w środowisku międzynarodowym,sumienność ; znajomość kultury hinduskiej. Znajomość języków obcych : język angielskipoziom znajomości: zaawansowany C 1- C 2 (weryfikacja na rozmowie kwalifikacyjnej , certyfikaty nie są wymagane)

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 33 280 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie