kandydatów

Etat Główny specjalista ds. wsparcia technicznego

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Główny specjalista ds. wsparcia technicznego
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/4127
OBOWIĄZKI:
Nadzór nad zaopatrzeniem, popytem i zarządzaniem zasobami. Wsparcie w zamawianiu, zarządzaniu, utrzymaniu i optymalizacji usług oraz cross-funkcjonalności procesów. Kontrola jakości danych aktywów w systemie ITSM. Zarządzanie cyklem życia urządzenia. Analiza wydajności usług i trendów. Ocena i testowanie ulepszeń usług; ocena propozycji cenowych usług i sprzętu. Przygotowanie dokumentacji operacyjnej dla usług systemowych oraz doradztwo w zakresie prawidłowego i efektywnego użytkowania usług. Ścisła współpraca z głównym dostawcą usług IT w zakresie rozwiązań sprzętowych (urządzenia użytkowników końcowych i urządzenia peryferyjne) dostarczane na całym świecie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: hiszpański, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

Poziom wykształcenia: Wyższe, kierunek wykształcenia: Inżynierskie w zakresie systemów komputerowych. Doświadczenie zawodowe: minimum 7 lat doświadczenia zawodowego w firmie z sektora technologicznego w tym doświadczenie na stanowisku specjalisty IS. Umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętność pracy wielozadaniowej. Wymagana znajomośc języka angielskiego i hiszpańskiego na poziomie zaawansowanym ze względu na pracę w międzynarodowej firmie oraz kontakt z klientami i biurami za granicą. Pracodawca nie wymaga potwierdzenia znajomości języków obcych certyfikatem.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 14 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie