kandydatów

Etat Menedżer Handlowy

Firma: SunRise Alena Chaha miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 4882464, z dnia 2021-06-18

SunRise Alena Chaha

ul. Jerzego Bajana 4 lok 1

Menedżer Handlowy

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • realizacja indywidualnego planu sprzedaży oraz akcji sprzedażowych firmy
  • utrzymanie stałego kontaktu z obsługiwanymi Klientami firmy a także nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi Klientami
  • realizacja działań marketingowych oraz promocyjnych
  • opracowywanie raportów z wykonanych działań oraz raportowanie na żądanie
  • monitorowanie płatności Klientów
  • zastępowanie Kierownika podczas jego nieobecności
  • zarządzanie stanem magazynowym
  • zamawianie towaru na podstawie rotacji towaru, historii sprzedaży;
  • zapewnianie prawidłowego przebiegu inwentaryzacji
  • kontrolowanie kasy
  • terminowe i staranne wypełnianie zadań administracyjnych

Wymagania

  • masz co najmniej 1 rocznego doświadczenia na stanowisku przedstawiciela handlowego lub opiekuna klienta
  • rozumiesz potrzeby Klientów i jesteś osobą nastawioną na zapewnienie najwyższej jakości usług
  • jesteś zorientowany na jakość i samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • cechuje Cię efektywna organizacja własnej pracy
  • łatwo nawiązujesz kontakty i potrafisz pracować w zespole pod presją czasu
  • cechuje Cię otwartość w proponowaniu nowych rozwiązań i usprawnień oraz kreatywnie podchodzisz do realizowanych zadań
  • możesz pracować od 14.00 do 22.00

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę + atrakcyjne premie
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
  • możliwość wdrażania własnych inicjatyw
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 04-06-2021
Wyświetleń: 249