Etat Pozostali monterzy i serwisanci instalacji i urządzeń teleinformatycznych/monter

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu miejsce pracy: Rząska

Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu
Pozostali monterzy i serwisanci instalacji i urządzeń teleinformatycznych/monter
Miejsce pracy: Rząska
Numer: StPr/21.0941
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie instalacji i przeniesień stacji telefonicznych, usuwanie usterek, awarii w sieci teleinformatycznej, budowa telefonicznych punktów teleinformatycznych, prowadzenie i sprawne posługiwanie się dokumentacją ewidencyjną kanalizacji teletechniczneji linii kablowej, utrzymywanie i konserwacja kabli telekomunikacyjnych.Wymagania: wyksz. zasadnicze kierunek telekomunikacja ,elektronika, elektotechnika, mile widziane uprawnienia dostępu do informacji niejawnych o klauzuli zastrzeżone, obsługa komputera, mile widziana obsługa programu Visio.Praca - Jarosław, ul. 3-go Maja 80.Po okresie próbnym możliwość dalszego zatrudnienia.Kontakt: mailowy rcikrakow.kadry@ron.mil.pl lub tel. 261131791
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: telekomunikacja, elektrotechnika, elektronika
Uprawnienia: obsługa komputera

Miejsce pracy:

Rząska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 17-06-2021
Wyświetleń: 211