kandydatów

Etat Starszy specjalista ds. wsparcia procesu rekrutacji

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Starszy specjalista ds. wsparcia procesu rekrutacji
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/4049
OBOWIĄZKI:
Praca z systemami i technologiami rekrutacyjnymi oraz zapewnienie ich efektywnego wykorzystania.Weryfikację dokumentów pod kątem zgodności z wymaganiami klienta.Zapewnienie szkoleń i wsparcia nowym członkom zespołu.Przygotowywanieraportów.Zarządzanie relacjami z klientem zewnętrznym, bezpośredni kontakt z rekruterami, managerami.Przygotowywanie dokumentacji ofertowej i zarządzanie procesem selekcji kandydatów przed zatrudnieniem.Zarządzanie procesem umawiania rozmów kwalifikacyjnych.Koordynowanie śledzenia ilości zapytań i analizowanie danych w celu identyfikacji trendów.Wspieranie członków zespołu w odpowiadaniu na bardziej złożone zapytania i eskalacje.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Poziom wykształcenia: wyższe. Doświadczenie zawodowe: Minimum 2 lata doświadczenia w pracy z klientem i zadaniami administracyjnymi, w środowisku międzynarodowymUmiejętność współpracy z klientem, nawiązywanie i budowanie silnych relacji z zagranicznymi klientami; bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.Znajomość języków obcych: j.angielski płynny w mowie (C1) i piśmie (B2).

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 589 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie