kandydatów

Etat Menedżer ds. planowania

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Menedżer ds. planowania
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/4085
OBOWIĄZKI:
Zarządzanie raportowaniem kosztów i wydajności dla całej organizacji Produktu oraz odpowiednich podfunkcji i projektów, tj. Innowacji, Rozwoju Produktu, Zapewnienia Jakości, Inżynierii Elektroniki i Operacji Elektronicznych. Inicjowanie zmian, opracowywanie i wdrażanie solidnych procesów, kierowanie działaniami w zakresie cyfryzacji i bezproblemowego wdrażania zintegrowanych rozwiązań, dbałość o integralność danych, ustanawianie solidnego zarządzania, które przyczynią się do zaangażowania organizacji, zwiększenia wydajności, skupienie się na praktycznym raportowaniu umożliwiającym szybkie podejmowanie decyzji. Działanie w charakterze partnera biznesowego dla funkcji produktu i kierowników projektów, opracowywanie i wdrażanie zoptymalizowanych sposobów pracy, standaryzacji i szkoleń w ramach projektów i funkcji, wspieranie wydajności i cyfryzacji. Kierowanie i zarządzanie budżetem i koordynacją prognoz kroczących w ścisłej współpracy z finansami, kierownikami projektów i kierownikami funkcjonalnymi Nadzór i monitorowanie przestrzegania kosztów zewnętrznych i wewnętrznych. Zapewnienie skutecznych procesów, systemów, uzasadnień biznesowych, oceny ryzyka, przestrzegania kosztów i raportowania wraz z wymaganą analizą do zatwierdzenia przez kierownictwo wyższego szczebla.Współpraca z kierownikami ds. finansów i funkcji, aby kierować planem produktywności i zarządzaniem, zapewniać x-funkcjonalną widoczność, współpracę i dostosowanie.Proaktywność w planowaniu i widoczności kalendarzy biznesowych w celu wsparcia organizacji w terminowym prowadzeniu i wysokiej jakości danych wejściowych w kontroli kosztów. Tworzenie pulpitów nawigacyjnych PowerBI w celu wygenerowania jednego źródła informacji w całej organizacji.Przestrzeganie polityki zgodności, standardów i przepisów, wdrażanie odpowiednich procesów w celu zagwarantowania ochrony informacji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

poziom wykształcenia: wyższe, kierunek wykształcenia: inżynieria, mechanika inżynierska, biznes, finanse; doświadczenie zawodowe: min. 8 letnie doświadczenie zawodowe ogółem, w tym. min. 1,5 roku na stanowisku kierowniczym ds. technicznych i min. 1 rok w zakresie planowania, znajomość języków obcych: rosyjski/ukraiński, poziom znajomości: zaawansowany, gł. język komunikacji w firmie/w zespole

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 25 682 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie