kandydatów

Etat Kierownik ds. rozwoju biznesu

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Kierownik ds. rozwoju biznesu
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/3991
OBOWIĄZKI:
PROWADZENIE DZIAŁAŃ SPRZEDAŻOWYCH ZWIĄZANYCH Z POZYSKIWANIEM NOWYCH KLIENTÓW, WDRAŻANIE I ULEPSZANIE STRATEGII SPRZEDAŻY I PROCESÓW FIRMY, BUDOWANIE RELACJI (W J. ROSYJSKIM) Z POTENCJALNYMI KLIENTAMI (RÓWNIEŻ ZE WSCHODNICH KRAJÓW) W CELU ROZWOJU BIZNESU W FORMIE DROGI ELEKTRONICZNEJ, TELEFONICZNEJ LUB OSOBISTEJ, NEGOCJACJE, PLANOWANIE I IDENTYFIKOWANIE MOŻLIWOŚCI ROZWOJU BIZNESU, OPRACOWYWANIE I PROWADZENIE KAMPANII BIZNESOWEJ, WSPÓŁPRACA Z POSZCZEGÓLNYMI DZIAŁAMI FIRMY, PRZESTRZEGANIE ZASAD BHP.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: łatwość nawiązywania kontaktów
Uprawnienia: OTWARTOŚĆ KOMUNIKATYWNOŚĆ, SAMODZIELNOŚĆ
Uprawnienia: umiejętności negocjacyjne

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie wyższe (w tym licencjat) na kierunku: Biznes międzynarodowy lub Międzynarodowa organizacja biznesu. Dyspozycyjność przy konieczności delegacji. Wysoki poziom kultury osobistej i znajomość etykiety biznesu, Determinacja i wytrwałość w osiąganiu założonych celów

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 7 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie