kandydatów

Etat Dyrektor ds. komunikacji i employer branding

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Dyrektor ds. komunikacji i employer branding
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/3893
OBOWIĄZKI:
Projektuje, wdraża i kieruje planowaniem strategicznym, rozwojem i koordynacją wszystkich programów komunikacji marketingowej w celu promocji sprzedaży produktów firmy. Współpracuje z kadrą kierowniczą, jednostkami biznesowymi, działami sprzedaży, agencjami reklamowymi w celu wykorzystania marketingu internetowego, działalności targowej i marketingu bezpośredniego. Zarządza przygotowaniem pomocy sprzedażowych, kontroluje projekty reklamowe i public relations oraz rekomenduje najskuteczniejsze kanały komunikacji w tym mediów najlepiej nadające się do sprzedaży określonych produktów lub usług. Współdziała z dostawcami celu produkcji materiałów promocyjnych. Kieruje, rozwija i zarządza zespołem ds. komunikacji. Ustala priorytety i dba o zgodność strategicznego planu komunikacji z wizją firmy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: studia podyplomowe typu COLLEGE zarządzanie i marketing

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : Umiejętność standaryzacji procesów. Znajomość strategii pomiarowych. Umiejętność komunikacji redakcyjnej i cyfrowej. Umiejętność zarządzania budżetem.[Umiejętność 1] : Umiejętność opracowywania, realizacji i wdrażania strategii komunikacyjnych i marketingowych. Umiejętność zarządzania zespołem.[Inne] : 10-letnie doświadczenie w zakresie komunikacji korporacyjnej i marketingu. 8-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w międzynarodowej organizacji, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży IT lub turystycznej. Wyższe wykształcenie z zakresu zarządzania. Doświadczenie w realizacji strategii marketingowych, nadzorowaniu marki i wizerunku firmy i przygotowywaniu kampanii.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 29 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie