kandydatów

Etat Globalny menedżer ds. wydajności jakości dostawców

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Globalny menedżer ds. wydajności jakości dostawców
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/3917
OBOWIĄZKI:
Stosowanie globalnych procedur i standardów, zarówno wewnętrznie jak i w kontaktach z dostawcami, organizowanie i zarządzanie procesami i działaniami związanymi z inspekcją materiałów przychodzących, zagwarantowanie stosowania analizy pierwszego poziomu po wystąpieniu problemu jakości, w przypadku gdy dotyczy to zakupionych koponentów, nadzorowanie powiadomień OR dla dostawców po potwierdzonym problemie jakościowym na zakupionym komponencie, nadzowowanie koniecznych działań zabezpieczających linie produkcyjne VLS, aby umożliwić bezpieczne dostawy do klientów, zarządzanie i monitorowanie wydajności jakościowej dla zakładu, zapewnienie gromadzenia danych w celu obci,ążenia dostawców wszystkimi kosztami powstałymi w wyniku reklamacji jakościowej z potwierdzoną odpowiedzialnością dostawcy, zapewnienie przeprowadzenia niezbędnych audytów u dostawców po reklamacji jakościowej, monitorowanie corocznej rekwalifikacji koponentów dostawcy i zarządzanie testami, które należy przeprowadzić na otrzymanym surowcu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: inżynieria

Wymagania inne:

umiejętność współpracy z dużymi dostawcami, umiejętność organizowania i zarządzania procesami i działaniami związanymi z inspekcją materiałów przychodzących, wysoki poziom umiejętności interpersonalnych w pracy z innymi, duża motywacja/umiejętność pracy przy minimalnych wytycznych, biegłość w prowadzeniu negocjacji, techniczna, handlowa i finansowa wiedza specjalistyczna pozwalająca na sprawne i przekonujące działani z dostawcami i członkai innych działów.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 20 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie