kandydatów

Etat Dyrektor ds. obsługi klienta

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Dyrektor ds. obsługi klienta
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/3853
OBOWIĄZKI:
Zapewnienie, by potrzeby biznesowe firmy były rozumiane i uwzględniane w projekcie organizacyjnym, procesie co oraz it.,zapewnienie, by operacje były prowadzone bezpiecznie, a kontrola biznesowa i finansowa działała skutecznie. Identyfikacja możliwości doskonalenia cvp.współpraca z partnerami biznesowymi w zakresie sprzedaży i marketingu oraz zespołem customer fulfillment excellence aby dostarczać rozwiązania i spełniać cele w obszarach wydajności operacyjnej, dostarczania wartości, kosztów i fte. Tworzenie zróżnicowanych i integracyjnych, wysokowydajnych zespołów, które są upoważnione do realizacji uzgodnionych celów i są doceniane za swój wkład. Budowanie przywództwa i zdolności do ciągłego doskonalenia oraz nastawienia komercyjnego w zespołach obsługi klienta i szerszej społeczności co. Odpowiedzialność za realizację zintegrowanego programu co na obsługiwanych rynkach. Odpowiedzialność za wyniki w stosunku do uzgodnionych docelowych wskaźników kpi.Odpowiedzialność za wdrożenie i wykonanie procesów zarządzania umowami sprzedaży. Wspieranie klientów z różnymi wyzwaniami w stale zmieniającym się środowisku wewnętrznym i zewnętrznym oraz zdolność do budowania dostosowania i relacji z różnymi partnerami typu end-to-end w całym procesie obsługi klienta.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: zarządzanie
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

min. 20 lat doświadczenia zawodowego w firmie z sektora naftowego, znajomość języków obcych: język angielski ze względu na pracę w międzynarodowym środowisku; poziom znajomości zaawansowany (pracodawca nie wymaga potwierdzenia znajomości języków obcych certyfikatem)

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 30 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie