kandydatów

Etat Pracownik produkcji, montażysta

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracownik produkcji, montażysta
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/3879
OBOWIĄZKI:
Do zadań pracownika należeć będzie: - udział w całym procesie produkcji - montaż urządzeń z gotowych podzespołów - własnoręczne wykonywanie niektórych podzespołów - wykonywanie prostych prac ślusarskich (np. wiercenie otworów na wiertarce stołowej itp.) - bardzo proste lutowanie (np. lutowanie przewodów itp - po wcześniejszym przeszkoleniu) - dbanie o czystość miejsca pracy - pakowanie gotowych produktów i przygotowanie ich do wysyłki - pomoc przy wszelkich innych pracach w zakładzie pracy - wykonywanie prostych napraw- w późniejszym okresie wystawianie faktur i organizacja wysyłek
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali robotnicy wykonujący prace proste w przemyśle
Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

-Umiejętność obsługi prostych elektronarzędzi (np. wkrętarka itp.) -Dokładność-Sprawność fizyczna i manualna-Mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji -Mile widziane doświadczenie w wykonywaniu prostych prac ślusarskich (np. wiercenie itp.)-Mile widziana podstawowa wiedza z zakresu elektryki (np. umiejętność lutowania itp.)-Podstawowa umiejętność obsługi komputera-Prawo jazdy kat.B

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie