kandydatów

Etat Obchodowy Urządzeń Nawęglania - Robotnik Rozładunkowy

Firma: NOWREM GROUP Sp. z o.o. sp.k. miejsce pracy: Skawina

Ogłoszenie numer: 4927698, z dnia 2021-06-11

NOWREM GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Firma produkcyjno-usługowa, Integrator technologii budowlanych i systemów instalacyjnych zatrudni pracowników na stanowisku:

Obchodowy Urządzeń Nawęglania - Robotnik Rozładunkowy

Miejsce pracy: małopolskie / Skawina

Opis stanowiska

  • obsługa i nadzorowanie pracy urządzeń nawęglania,
  • kontrola parametrów i wskaźników eksploatacyjnych urządzeń nawęglania,
  • prowadzenie dokumentacji techniczno – ruchowej i przebiegu służby,
  • usuwanie zanieczyszczenia olejami lub innymi środkami chemicznymi w zakresie określonym w instrukcjach i procedurach,
  • rozładunek wagonów,
  • czyszczenie wagonów zanieczyszczonych ciałami obcymi np. piaskiem, żwirem, złomem, odpadami drewna oraz w okresie zimowym, skuwanie przymarzniętej ładugi.

Wynagrodzenie: 3800 – 4100 zł brutto/ miesięcznie

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe,
  • praca w ruchu ciągłym w systemie zmianowym,
  • praca na wysokości powyżej 3 metrów,
  • mile widziane uprawnienia do obsługo suwnicy.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w doświadczonym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Pakiet socjalno- pracowniczy,
  • profesjonalne zaplecze techniczne,
  • niezbędne profesjonalne narzędzia pracy.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 11-06-2021
Wyświetleń: 223