kandydatów

Etat Specjalista ds. planowania i analizy finansowej

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Specjalista ds. planowania i analizy finansowej
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/3822
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie raportów oraz analiz dotyczących poszczególnych funkcji biznesowych, cen, sprzedaży, wydatków firmowych - Przygotowanie kwartalnych raportów i prezentacji na rzecz zarządu i decydentów firmy dotyczących budżetu i prognoz - Przygotowanie ad-hocowych analiz finansowych zgodnie z wewnętrznymi wytycznymi - Przygotowanie nowej formy raportowania zarządczego - Stałe wsparcie inicjatywy związanych z ulepszaniem standardów pracy i przygotowanej sprawozdawczości - Utrzymanie i polepszanie współpracy z poszczególnymi działami i regionami firmy HAVI
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne
Język: rosyjski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

poziom wykształcenia: min. licencjat, kierunek wykształcenia: ekonomiczne/ finansowe/, min. 3,5 lat pracy w finansach i/lub księgowości w międzynarodowym środowisku; dobrze rozwinięte umiejętności analityczne oraz komputerowe (Pakiet Microsoft Office, Excel, Power Point); bardzo znajomość ogólnodostępnego programu SAP; Wysokie umiejętności analityczne oraz umiejętność pracy pod presją czasu; Skrupulatność, orientacja na szczegóły; przygotowywani raportów dotyczących analiz budżetowych dla spółek o wymiarze międzynarodowym; biegła znajomość i doświadczenie w obsłudze systemu 1C (ogólnodostępne oprogramowanie biznesowe do zarządzania przedsiębiorstwem, transportem, handlem, etc.), poziom znajomości: angielski komunikatywny w mowie i piśmie, rosyjski zaawansowany; Pracodawca nie wymaga potwierdzenia znajomości języków obcych certyfikatami;

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 9 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie