kandydatów

Etat Asystent Projektanta w Specjalności Mostowej

Firma: ProtechniCon Konstrukcje Inżynierskie Maciej Żuchowicz miejsce pracy: Kraków

Ogłoszenie numer: 4805994, z dnia 2021-06-10

ProtechniCon Konstrukcje Inżynierskie to firma działająca na rynku od roku 2006, mająca siedzibę i biuro w Krakowie. Zakres działalności firmy obejmuje zarówno szeroko pojęte usługi projektowe jak i usługi konsultingowe. W zakresie usług projektowych biuro zajmuje się branżą mostową, drogową i kolejową, jako głównym obszarem działalności. Usługi konsultingowe obejmują głównie obsługę firm wykonawczych biorących udział w procesie budowlanym.

Asystent Projektanta w Specjalności Mostowej

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • sporządzanie kompletnych dokumentacji projektowych obiektów mostowych dla Inwestorów i Wykonawców, w tym prace inżynierskie (wykonywane obliczeń oraz rysunków technicznych) jak i formalno prawne (uzyskiwanie uzgodnień i decyzji, w tym pozwoleń na budowę)
  • udział w procesie inwestycyjnym na etapie realizacji zadań (projekty rusztowań i konstrukcji wsporczych, projekty technologiczne wykonywane na budowę)
  • samodzielna koordynacja projektów

Wymagania

  • biegła znajomość BESTCAD
  • minimum roczne doświadczenie w projektowaniu (praca w mostowym biurze projektowym)
  • znajomość zagadnień związanych z projektowaniem mostów, zwłaszcza obiektów kolejowych
  • znajomość programów inżynierskich (AutoCAD, BestCAD, RM WIN, MAthCAD

Oferujemy

  • udział w ciekawych projektach
  • szansę zdobycia/rozwinięcia doświadczenia zawodowego
  • przyjazną atmosferę pracy
  • wynagrodzenie adekwatne do kompetencji
  • możliwość zdobycia uprawnień

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 27-05-2021
Wyświetleń: 313