kandydatów

Etat Młodszy Specjalista ds. prawnych

Firma: Mellon Poland Sp. z o.o. miejsce pracy: Niepołomice

Mellon Poland Sp.zo.o. należy do dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy Mellon. Firma dostarcza specjalistyczne rozwiązania technologiczne i usługi outsourcingowe.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Młodszego specjalisty ds. prawnych.

Młodszy Specjalista ds. prawnych

Place of work: Niepołomice

Obowiązki:
  • Prowadzenie i aktualizacja dokumentacji dotyczącej przetwarzania danych osobowych,
  • Sporządzanie i opiniowanie umów, regulaminów, klauzul zgód, klauzul informacyjnych, polityk, oraz innych dokumentów dotyczących przetwarzania danych osobowych
  • Monitorowanie zamian w prawie w zakresie dotyczącym danych osobowych oraz kontroli obrotu i koncesji MSWiA (prowadzenie bazy aktów prawnych),
  • Przygotowywanie, organizowanie, planowanie i prowadzenie szkoleń dla pracowników z zakresu ochrony danych osobowych i kontroli obrotu w ramach potrzeb,
  • Tłumaczenie z języka angielskiego na polski materiałów szkoleniowych i komunikacyjnych,
  • Czynności techniczno-administracyjne z obszaru zarządzania dostępami ,
  • Sporządzanie projektów odpowiedzi na skargi lub żądania użytkowników dotyczące realizacji ich praw określonych w RODO,
  • Sporządzanie projektów odpowiedzi na pytania klientów w zakresie ochrony danych osobowych,
  • Nadzór i kontrola nad procesem PIA (Privacy Impact Assessment) ,
  • Prowadzenie rejestrów, archiwizacja dokumentacji działu prawnego spółki oraz obszaru kontroli obrotu, prace organizacyjno-biurowe,
  • Wsparcie działu kontroli obrotu w razie potrzeb.
Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe na kierunku prawo lub administracja,
  • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego - warunek konieczny,
  • Znajomość zagadnień i/lub zainteresowanie zagadnieniami związanymi z ochroną danych osobowych i kontroli eksportu,
  • Umiejętność pracy pod presją, elastyczność w działaniu, umiejętności pracy w zespole szczególnie wirtualnym.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Bogaty pakiet benefitów zawierający kartę multisport, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe,
  • Wdrożenie stanowiskowe,
  • Samodzielne stanowisko.
We kindly ask you to include in the CV the following clause:"I hereby authorize you to process my personal data included in my job application for the needs of the recruitment process in accordance with the Personal Data Protection Act dated 29.08.1997”

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 27-05-2021
Wyświetleń: 222