kandydatów

Etat Kierownik zespołu projektowego

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Kierownik zespołu projektowego
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/3784
OBOWIĄZKI:
Nadzorowanie jakości rozwiązań cyfrowych w zakresie UX i interakcji użytkownika. Wzmacnianie znaczenia dziedziny User Experience w organizacji Wymaganie doskonałej jakości w zakresie UX od członków zespołu projektowego Prowadzenie i wspieranie członków zespołu w zakresie technik i metodologii UX design Współpraca z zespołami Badań nad Użytkownikiem (UX Research), Doświadczenia Klienta (Customer Experience) oraz zespołami produktowymi, aby zrozumieć potrzeby użytkownika, zidentyfikować możliwości rozwoju produktu i tworzyć produkty cyfrowe w wysokim standardzie, których oczekują klienci Prowadzenie procesów projektowych nakierunkowanych na użytkownika we wszystkich fazach rozwoju projektu Uzasadnianie decyzji projektowych we właściwy sposób Budowanie marki HSBC w oczach klientów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: niemiecki, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

Ponad 5 lat doświadczenia w pracy, Umiejętność zarządzania zespołem; Kreatywność; Umiejętność analitycznego myślenia; Znajomość technik i metodologii UX design, angielski - biegły, niemiecki - podstawowy

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 17 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie