kandydatów

Etat Starszy analityk finansowy

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Starszy analityk finansowy
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/3783
OBOWIĄZKI:
Partnerstwo biznesowe z działem sprzedaży i budowanie relacji z zespołami funkcjonalnymi w firmie Cisco w celu umożliwienia bliskich interakcji w celu przeglądu transakcji. - Zarządzanie niestandardowymi umowami dla określonej lokalizacji, dużego konta lub produktu. - Przeprowadzanie analiz cen dla określonych transakcji.- Strukturyzacja i optymalizacja transakcji.- Przeprowadzanie analiz i wsparcie decyzyjne: analiza cen oraz wyciąganie wniosków z transakcji, presji cenowej, presji konkurencyjnej, luk itp., Napotykanych w codziennym zarządzaniu- Tworzenie i przeprowadzanie raportów i analiz dotyczących kluczowych wskaźników oraz prezentowanie ich kluczowemu partnerowi biznesowemu w celu ułatwienia podejmowania decyzji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe, kierunek zarządzanie biznesem, ponad pięcioletnie doświadczenie w dziale finansowym, w tym minimum 11 miesięcy na stanowisku związanym z raportowaniem, Zrozumienie kwestii rozpoznawania przychodów, identyfikacji niestandardowych warunków i problemów z rozpoznawaniem przychodów; wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, interpersonalne oraz komunikacyjne; umiejętność pracy w szybko zmieniającym się środowisku, elastyczność i gotowość na zmiany, umiejętność analitycznego myślenia, pracodawca nie wymaga potwierdzenia znajomości j. angielskiego certyfikatem

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 10 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie