kandydatów

Etat Starszy audytor wewnętrzny / senior internal auditor

Firma: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie miejsce pracy: Kraków

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Starszy audytor wewnętrzny / senior internal auditor
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/3779
OBOWIĄZKI:
Przeprowadzanie audytów procesów biznesowych w celu oceny konstrukcji i skuteczności działania kontroli wewnętrznych w cyklach biznesowych; Przeprowadzanie audytów procesów biznesowych w celu oceny wydajności i skuteczności operacji zgodnie z wewnętrznymi i zewnętrznymi zalecanymi kontrolami i najlepszymi praktykami procesów; Przeprowadzanie audytów w celu oceny dokładności sprawozdań finansowych; Przeprowadzać audytów w celu oceny aplikacji informatycznych oraz adekwatności/skuteczności procedur księgowych, finansowych i operacyjnych ustanowionych do celów kontroli informatycznej; Określanie zgodności z ustalonymi zasadami firmy i ustawodawstwem Sarbanes Oxley; Przygotowywanie raportów na podstawie wyników audytu, dokumentacji audytu i odpowiedzi klientów; Skuteczne przekazywanie obserwacji z audytów poprzez spotkania aktualizacyjne i konferencje zamykające z personelem zarządzającym. gotowość do częstych podroży biznesowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe matematyczne/ ekonomiczne/, min. 5 letnie doświadczenie zawodowe w dziale finansów w środowisku międzynarodowym/ w międzynarodowej firmie; w tym min. 4 lata na stanowisku audytora; znajomość ram ryzyka/kontroli; znajomość branży produkcyjnej; znajomość systemu SAP (ogólnodostępny program operacyjny); zorientowanie na cele, silne umiejętności interpersonalne i zespołowe; mocne umiejętności komunikacji pisemnej i werbalnej; umiejętność analitycznego myślenia i pracy; zdolność do rozwijania silnych i trwałych relacji z osobami na wszystkich szczeblach zarządzania, j. angielski komunikatywny, Pracodawca nie wymaga potwierdzenia znajomości języków obcych certyfikatami.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 20 916 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie