kandydatów

Etat Konserwator

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach miejsce pracy: Kalwaria Zebrzydowska

Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
Konserwator
Miejsce pracy: Kalwaria Zebrzydowska
Numer: StPr/21/1025
OBOWIĄZKI:
obsługa pieca, drobne prace remontowe, koszenie trawy. Praca 5 godz. tygodniowo (1/8 etatu). Umowa o pracę od 01.07.2021 r. na okres próbny z możliwością przedłużenia. Kontakt z pracodawcą telefoniczny: 33 876 49 18.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie średnie zawodowe, wymagane uprawnienia palacza, umiejętność wpółpracy

Miejsce pracy:

Kalwaria Zebrzydowska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 450 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach