kandydatów

Etat Asystent projektanta - wentylacja

Firma: SPRINGAP s.c. miejsce pracy: Kraków

SPRINGAP biuro projektów branży sanitarnej i HVAC poszukuje kandydatów na stanowisko: asystent projektanta instalacji wentylacyjnych.

Asystent projektanta - wentylacja
Miejsce pracy: Kraków
Opis stanowiska:
  • projektowanie instalacji wentylacji mechanicznej,
  • współpraca z architektami oraz projektantami branżowymi,
  • kontakt z Inwestorami, instytucjami i innymi podmiotami dla realizowanych dokumentacji.
Wymagania:
  • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • biegła znajomość branżowych programów do projektowania (zwłaszcza VentPack) oraz pakietów biurowych,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (Inżynieria Środowiska),
  • umiejętność analizy i rozwiązywania problemów technicznych,
  • kreatywność techniczna – umiejętność tworzenia koncepcji, adaptacji i analiz,
  • umiejętność pracy pod wpływem stresu i presją czasu,
  • wysokie zdolności samoorganizacyjne,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, dokładność, rzetelność i terminowość.
Oferujemy:
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego,
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, wiedzy, wyników i zaangażowania,
  • optymalne narzędzia pracy,
  • samodzielność i odpowiedzialność przy realizacji zadań,
  • możliwość odbycia praktyki do uprawnień budowlanych.