kandydatów

Etat Specjalista ds. administracyjno-personalnych (m/k)

Firma: STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o. miejsce pracy: Myślenice

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa.

Zostań częścią naszego zespołu!

Na potrzeby Dyrekcji PH Oddział Kraków Myślenice (ul. Kazimierza Wielkiego 195 )poszukuje osoby na stanowisko

Specjalista ds. administracyjno-personalnych (m/k)
Miejsce pracy: Myślenice

Zadania:

  • Nadzór i rejestracja korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz jej archiwizacja
  • Przyjmowanie korespondencji do wysyłki
  • Dbanie o prawidłowy i terminowy obieg dokumentów zgodnie z wymogami Koncernu
  • Sprawy administracyjne związane z prowadzeniem sekretariatu
  • Organizacja i obsługa spotkań służbowych
  • Redagowanie prostych pism wychodzących
  • Dbałość o sprawne funkcjonowanie sekretariatu
  • Prowadzenie spraw kadrowych (współpraca z działem HR)

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość j. niemieckiego (jako dodatkowy atut)
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Zaangażowanie, samodzielność w działaniu
  • Sumienność i odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków, systematyczność i terminowość
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Komunikatywność
  • Prawo jazdy kat B. (mile widziane)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na umowę o pracę
  • Bogatą ofertę szkoleń w ramach Akademii Koncernu
  • Kursy językowe: angielski i niemiecki
  • Pakiet usług medycznych i korzystne warunku ubezpieczenia
  • Inicjatywy prozdrowotne w ramach programu „zarządzania zdrowiem”
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Krótszy dzień pracy w piątek

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.