kandydatów

Etat Spawacz światłowodowy

Firma: TP TELTECH Sp. z o.o. miejsce pracy: Kraków

Jesteś otwarty na zdobywanie nowych doświadczeń? Chcesz stawiać czoło wyzwaniom w pełnym motywacji środowisku? Dołącz do zespołu TP TELTECH i razem z nami buduj swoją karierę.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Spawacz światłowodowy
Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: DBI/2020

Zadania:

  • wykonywanie prac instalacyjnych i pomiarów nowobudowanych instalacji kabli światłowodowych i liniowych w technologii FTTH,
  • lokalizowanie i diagnozowanie uszkodzeń linii światłowodowych,
  • interpretacja wyników pomiarów reflektometrycznych,
  • spawanie włókien światłowodowych na spawarkach światłowodowych,
  • diagnozowanie jakości spawów na podstawie wyników spawów,
  • opracowywanie informacji koniecznych do wykonania dokumentacji powykonawczej i pomiarowej nowobudowanych i serwisowanych światłowodowych kabli telekomunikacyjnych.
Wymagania:
  • umiejętności techniczne i doświadczenie z obszaru telekomunikacji,
  • umiejętność pracy w zespole, kreatywność, komunikatywność, dyspozycyjność, odpowiedzialność,
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stabilną współpracę (forma współpracy do uzgodnienia),
  • prywatną opiekę medyczną oraz kartę sportową na preferencyjnych warunkach,
  • rabat na wybrane usługi Orange,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • szkolenia zapewniające rozwój.